O nas

Firma Armir A&M Gołuńscy Sp. Jawna


Firma zajmuje się importem artykułów wyposażenia wnętrz i ogrodów, z państw azjatyckich oraz skandynawskich.


Profesjonalizm i konsekwencja w działaniu sprawiły, że z małej lokalnej firmy powstało duże przedsiębiorstwo, znane w całym kraju, a także za granicą. Firma podążając za światowymi trendami wypracowała sobie znaną i cenioną markę wśród krajowych jak również zagranicznych kontrahentow. Firma Armir A&M Golunscy sp.jawna stała się kreatorem trendow w branzy home decor. Co roku proponuje nowe wzornictwo artykułów użytkowych i do dekoracji wnętrz oraz przedmiotów, którymi można sprawić przyjemność innym.

Pasją i miłością do produktów dekoratorskich i artykułów wystroju wnętrz właścicielom udało zarazić się również córke Martę. W 2004r Marta dołączyła do zespółu Armir gdzie powierzono jej dbałość o kolekcje, wzornictwo i forme. Stałą się ona osobą odpowiedzialną za tworzenie wizerunku firmy. W roku 2008 dzieki pomocy rodziców powstało „dziecko” firmy ARMIR, a mianowicie „ARMIR HOME DECORATIONS” prowadzone przez Martę, która calym sercem stara się dbać o kazdy najdrobniejszy szczegol jak i zadowolenie klienta.

Lata pracy i zbierania doswiadczen zaowocowaly dobrymi relacjami z florystami jak również designerami, z ktorymi wspolpracujemy na codzien i prowadzimy wspolne pokazy dekoratorskie, na ktorym zaproszeni przez nas gosci poznaja trendy na biezacy sezon. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i checi wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów w styczniu 2012r uruchomiliśmy hurtowy sklep internetowy www.sklep.armir.com.pl

Serdecznie zapraszamy naszych klientow do zapoznania się z nasza strona internetowa i zapoznanie się z prezentowana przez naszą firmę oferta.


Arleta i Mirosław Gołuńscy